ALVO

Grzejnik Alvo to połączenie poziomych, kwadratowych profili. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.  To prosty, smukły grzejnik doskonale sprawdzający się w każdej minimalistycznej i nowoczesnej przestrzeni.

modelPow.Wys. HSzer. SMasaRozst. LPoj. Moc [W] 
ALVO[m2][mm][mm][kg] [dm3]90/70/2075/65/2055/45/20
ALVO 10,7135010007,09501,9540430230
ALVO 21,35630100013,19503,5950760410
ALVO 30,8835013009,012502,3660530285
ALVO 41,65630130016,812504,31170935505
ALVO 51,05350160011,015502,7790630340
ALVO 61,96630160020,615505,113901110600

Zawory termostatyczne nie są w komplecie z grzejnikiem